OTVORENÉ: PONDELOK AŽ PIATOK: 14:00 – 18:00, SOBOTA: ZATVORENÉ. INAK NA ZAVOLANIE: 0903 440 880

Fejtón - Bytová architektúra pohľadom ženy

A je to tu. Zbalil si dobrú babu, pár krát si s ňou zašiel na rande a teraz, keď si ju konečne presvedčil o nutnosti návštevy tvojho bytu – je čas zatlačiť na pílu. Ale práve keď uháňaš do chladničky pre pivko, vykĺzne nenápadne slečna z dverí. Bez toho, aby sa obťažovala povedať ti zbohom. Prečo?

Ak je dôvodom jej úniku priamo tvoja osoba, tak s tým nič nenarobíš. Utiecť ale mohla aj z iných dôvodov. Rozhliadni sa okolo seba, možno že je to tvoje hniezdočko, čo ju primälo utekať o polnoci vyľudnenou štvrťou.

My muži svojmu prostrediu veľkú dôležitosť neprikladáme. Ženy si ale pozorne všímajú úplne všetko. Kým tvojou jedinou starosťou je línia jej tangáčov pod oblečením, ona už preveruje značku tvojho DVD rekordéru. Pokiaľ sa tíško kocháš predstavou jej nahého tela, ona kontroluje žiarovky pokryté vrstvou prachu. A kým počítaš fľašky alkoholu v bare (hádam to bude stačiť), ona si už stihla zistiť, v ktorej izbe spáva tvoja manželka.

Kamarát, tu nie je reč o nejakej profesionálnej výzdobe interiéru, ale sú veci, ktoré ženy v dome proste neznesú. V niekoľkých bodoch ti naznačím, ako by to malo vyzerať, keď už nejakú ožratú, alebo inak handycapovanú babu dostaneš až k sebe do brlohu.

Holé baby po stenách

Pre mňa ako muža je úplne nepochopiteľné, ako by mohlo byť zopár nahých ženských porozvešiavaných po baráku niekomu na obtiaž. Ženy ale majú bohužiaľ iný názor a pokiaľ nejde o čierno-biele umelecké akty, tak ti to na šanciach rozhodne nepridá. Zo záhadných dôvodov to ženy proste neznášajú a nie je pre ne nič horšie – nepomôže ani keby si si tam vycapil nahú fotku samého seba.

Nafukovací nábytok

Z neznámych dôvodov nie sú ženy práve nadšené z nábytku, ktorý poletuje po miestnosti, keď otvoríte okno. Nechápem prečo. Je predsa veľmi praktické svoju posteľ vyfúknuť a naložiť na motorku. Naopak, čo môže byť lepšie – keď sa človek „zostrelí“, môže si ustlať kdekoľvek, bez zelených škvŕn od trávy na plešine.Americké Vlajky po dome

Aj taký krásny slovenský patriotský zvyk je nedoceňovaný, keď do baráku vstúpi žena. Ženy zvlášť neznášajú použitie vlajky ako záclony. Presne tak som to urobil vo svojej garáži ale nemal som úspech. Zato mi bolo navrhnuté riešenie – žena mi do garáže ušije prekrásne závesy posiate kvetinkami a mačiatkami!

Čistota záchodu

Ak sa ti niekedy stáva, že sa bojíš posadiť na vlastný záchod v predtuche, že ťa niečo vtiahne dovnútra, je najvyšší čas na deratizáciu tohto nebezpečného priestoru. Až záchod naleštíš tak, že sa bude blýskať ako psove gule, až potom si pozvi dámsku návštevu. Zasratý hajzlík je pre dámu ekvivalentom obrovského sopľa visiaceho z nosu.

Spálňa

Dievčinka si nenechá ujsť príležitosť nahliadnuť aj do tvojej spálne, aby letmým pohľadom zistila aký si v skutočnosti (a či nie si úplný magor). Najvýhodnejšie je, ak tam nájde voňavú, ustlanú posteľ, podlahu bez kaluží vyprchaného piva a (neviem prečo) závesy. Čo však určite nechce vidieť, sú putá visiace zo železnej postele, ponožky opreté o stenu, hnijúce slipy na koberci, alebo čokoľvek, čo pripomína vyvrhnutého jeleňa.Chladnička

Ženy vždy ukrutne rady monitorujú chladničky. Jednak si z nich urobia dostatočne presný úsudok o ich majiteľovi, jednak sú hrozne zvedavé. Pár pravidiel o údržbe tvojej chladničky: ak si do nej umiestnil nejaké potraviny pred viac, ako polrokom – von s nimi. Pokiaľ sa v nej niečo pohybuje, alebo sa dokonca snaží dostať von, odprac to, prípadne to odstrel (záleží to od toho, ako ďaleko sa veci vymkli tvojej kontrole). Ak cítiš tvoju chladničku už od garáže, možno bude najlepšie sa odsťahovať.Bizarnosti

Niektorým ľuďom sa váľajú po bytoch príšerné veci. Často ich dokonca zbierajú a sami si ich nanosia do baráku, aby pri neskoršom súdnom procese mohli byť použité proti nim.. Pokiaľ si šťastným majiteľom nejakého podobného predmetu, zbav sa ho čo najrýchlejšie. Nie je hriechom nechať si pozlátiť prvé dupačky a zavesiť si ich nad krb, ale s nepriateľovými ušami, by som to nerobil.

Zvieratká

Väčšina žien znesie dobre vychovaných domácich maznáčikov. S prihliadnutím na slová „dobre vychovaných“! Ak máš psa, ktorý návštevu poskáče od hlavy po päty, alebo si tvoja mačka brúsi pazúry o telá tvojich hostí, nemáš šancu! Rovnako aj v prípade rôznych „alternatívnych“ miláčikov si buď istý, že na obrie pavúky alebo hady bude žena reagovať nekonštruktívne. Myslím tým skokom z okna, doprevádzaným spústou revu. Nehovoriac už o potkanoch, ktoré ťa pred zlodejmi neuchránia. Zato pred sexom určite áno.Celková čistota

Pocit čistoty je pre dámy veľmi dôležitý. Rady si privoniavajú ku kvetom a k pekáčom plným buchiet. Nerady k ponožkám a uniknutým prdom. Stačí otvoriť okná, pozametať množstvo uhynutých pavúkov a pavučiny po kútoch. Ak sa nešpiní koberec od topánok, ale naopak, existuje riešenie síce pomerne radikálne, o to však účinnejšie – vysávač! Dá sa bežne kúpiť v obchode a premiestni špinu z podlahy do zvláštneho vrecúška. To sa potom vyhodí do kontajneru. Ide samozrejme o ženskú prácu, ktorú však vo výnimočnej tiesni smie vykonávať aj muž. Samozrejme, že nikdy nie pred svedkami!

Tak to by bolo. Teraz sa už hádam tvoj byt premenil z ópiového brlohu na štandartnú nehnuteľnosť. Možno by to stálo aj za vymaľovanie stien, prípadne za vyčistenie šporáku, ale pozor, vždy len pod dohľadom skúseného profesionála (upratovačka, manželka, alebo 2v1). Teraz nastal čas priviezť svoju vyvolenú až ku prahu svojho domu (kde svieti nedočkavosťou vyčistené rohožka)... a o zvyšok sa postará všemocná matka príroda. Veľa šťastia.

Prevzaté z Easyriders, autor: Greg White, preklad a úprava: Vadim, BULDOG-SILÁRD
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Powered By CMSimple.dk | Designed & Created By Towdy

POZOR !!!
AKCIA SCHUBERTH !!!

Zaručujeme
najnižšiu cenu prilieb
Schuberth na Slovensku!


Ako na to?
Nájdite ktorejkoľvek
predajni na Slovensku
najlacnejší Schuberth a:

BULDOG vám ju predá
o 1 € lacnejšie.


Akcia platí aj na prilby,
ktoré nemáme na predajni
a platí až do odvolania.


Sphere card
Piatok
07. 10. 2022

Aktualizované
16.02.2018
E-shop
Tlačiť !